ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ Π.Π. 39 ετών
Η κυρία Π.Π 39 ετών, μοιράστηκε την ιστορία της μαζί μας για το πως έμεινε έγκυος μέσα σε 6 μήνες με τη βοήθεια της ιατρικής ομάδας Διαμαντίδη και της Προηγμένης Ομοιοπαθητικής, μετά από αλλεπάλληλες προσπάθειες εξωσωματικής γονιμοποίησης.
«Είμαι 39 χρονών, ήρθαμε στην ομοιοπαθητική για να αποκτήσουμε μωρό, γιατί προσπαθούσαμε πάρα πολλά χρόνια και δεν τα καταφέρναμε , μετά από πολλές αποτυχημένες εξωσωματικές , ο κ.Διαμαντίδης μέσα σε 6 μήνες είχαμε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά κρατούσαμε στα χέρια μας ένα υγιέστατο μωράκι . Είχα μια εγκυμοσύνη τέλεια , ο τοκετός ήταν πάρα πολύ καλός και γεννήθηκε ένα υγιέστατο μωρό , όλα πήγαν πάρα πολύ καλά, καλύτερα και από αυτό που περιμέναμε, όποιος ακούει δηλαδή ας απευθυνθεί στην ομάδα του κ.Διαμαντίδη γιατί είναι πραγματικά μια ξεχωριστή ομάδα και βοηθάει πάρα πολύ μέσω της ομοιοπαθητικής να λύσει διάφορα προβλήματα και ξαναλέω να κρατάμε στα χέρια μας αυτό το μικρό θαύμα».