ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ, Α.Γ. 35 + Δ.Μ. 35 ετών
Η κα Δ.Μ 35 ετών και ο σύζυγος της κ Α.Γ 35 ετών, μας εξηγούν πως με τη βοήθεια της ιατρικής ομάδας Διαμαντίδη και της Προηγμένης Ομοιοπαθητικής απέκτησαν το παιδάκι για το οποίο προσπαθούσαν επί αρκετά χρόνια.
(Πατέρας:) «Ξεκινήσαμε την Ομοιοπαθητική στην ομάδα του ιατρού κ. Σπύρου Διαμαντίδη, πριν από ενάμιση χρόνο περίπου, ξεκινήσαμε με οικογενειακά και εγώ και η σύζυγος, κατά την διάρκεια αυτού του διαστήματος ξεκινήσαμε και είπαμε ότι θέλουμε να αποκτήσουμε ένα παιδάκι, το προσπαθούσαμε πολλά χρόνια μόνοι μας, και σπερματεγχύσεις και φάρμακα και εξωσωματικές , μέσω της ομοιοπαθητικής ήμασταν πολύ πιο ήρεμοι και πλέον έχουμε το μικρό αγκαλιά και είμαστε πολύ ευτυχισμένοι» .
(Μητέρα: )«Δεν είχα τίποτα από αυτά που άκουγα , ούτε ζαλάδες ούτε… τίποτα τίποτα. Ήμουνα μια χαρά όλους τους μήνες, μια χαρά ήμασταν, και ο τοκετός πολύ καλά πήγε , το μωράκι μας είναι πάρα πολύ καλά, άλλαξε η ζωή μας εντελώς».